Novo lice u Dječjoj kući Borovje
Objavljeno : 21.09.2016.

Ove školske godine godine u Dječjoj kući Borovje djeca i volonteri imat će priliku družiti se s novom EVS volonterkom – Cristinom. Cristina je u Hrvatsku stigla kao dio projekta Europske volonterske službe, koji se financira putem Erasmus+ programa Europske unije. Vodit će kreativne preventivo-socijalizacijske radionice, a evo kako se predstavila na početku svoje avanture: ”I’m Cristina; a positive, energetic and smily girl from Gijón (Spain),  the best place in the world (I’m traveling to try to find somewhere better, but it’s getting really hard). I have two degrees, the first to be a teacher in primary school and the second one is for “Sciences of Sport”. I love reading, trekking, running, crocheting, dancing… and much more! I’m here in Zagreb and very happy to face new challenges. I wanted to help others, work with children, as I love and I really enjoy working with them, and also learn from this experience, improve my skills and give my best..

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona