Glasajte! Volonterka Hrabrog telefona nominirana za Volonterskog Oskara
Objavljeno : 29.09.2016.

Volonterski Oskar je godišnja nagrada za volontera/ku godine u organizaciji Volonterskog centra Zagreb. Nagrada se dodjeljuje za individualni volonterski doprinos na području Grada Zagreba u svrhu promocije i isticanja doprinosa kojeg volonterke i volonteri daju razvoju zajednice i poboljšanju kvalitete života u Gradu Zagrebu.  Natječaj za nagradu Volonterski Oskar provodi se u suradnji s Gradskim uredom za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom te je sufinanciran iz proračuna Grada Zagreba.

Ove godine, po prvi puta, volonterka Hrabrog telefona Dora Vukušić u užem je izboru za osvajanje Volonterskog Oskara.

Volonteri i zaposlenici Hrabrog telefona iznimno su ponosni na Doru i njezin volonterski angažman.

Dorinu volontersku priču možete pročitati i dati svoj glas na ovom linku: oskar.

Bravo.

Objavljeno u rubrici :

Novosti
Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona