Stručni tim

ORGANIZACIJSKI RAZVOJ

Hana Hrpka, prof. psihologije

koordinatorica udruge

01 3793 000 / hana@hrabritelefon.hr

 

Jelena Tomić, dipl. soc. radnica

koordinatorica projekata

01 3793 000 / jelena@hrabritelefon.hr

 

PROGRAMSKI RAD

Hrabri telefon za djecu/Hrabri telefon za mame i tate/ E-savjetovanje/Poticanje volonterstva

Sara Lulić, mag. psych.

programska koordinatorica

01 3793 000 / saralulic@hrabritelefon.hr

 

Mirna Čagalj, mag. psych.

asistentica programske koordinatorice

01 3793 000 / mirna@hrabritelefon.hr

 

Dječja kuća Borovje/Hrabri pomagači/Poticanje volonterstva

Iva Smolković, mag. psych.

programska koordinatorica

01 6112 758 / iva@hrabritelefon.hr

 

Savjetovalište za djecu i roditelje „Snaga obitelji“

Ana Orlić, mag. psych.

programska koordinatorica

01 6117 190 / ana@hrabritelefon.hr

 

Ivana Lukičević, mag. soc. rada

asistentica programske koordinatorice

01 6117 190 / ivana@hrabritelefon.hr

 

EUROPSKI PROJEKTI

Regionalni resorni centar za zaštitu djece u Jugoistočnoj Europi/The Rights Court(s) for Children

Vesna Katalinić, dipl. soc. radnica

programska koordinatorica

01 3793 000/ vesna@hrabritelefon.hr

 

Od politike do stvarnosti – promjena stavova i praksi od tjelesnog kažnjavanja do mjera za zaštitu djece

Vanda Božić, mag. psych.

programska koordinatorica

01 6117 190 / vanda@hrabritelefon.hr

 

AWAY – Alternative Ways to Address Youth

Anamarija Vuić, mag. psych.

programska koordinatorica

01 3793 000 / anamarija@hrabritelefon.hr

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona