Stručni tim

ORGANIZACIJSKI RAZVOJ

Hana Hrpka, prof. psihologije

Izvršna direktorica i predsjednica Udruge

01 3793 000 / hana@hrabritelefon.hr

 

Jelena Tomić, dipl. soc. radnica

voditeljica odjela za donacije i sponzorstva

01 3793 000 / jelena@hrabritelefon.hr

 

Maja Vukamnić Rajter, soc.ped.

voditeljica razvoja projekata i programa

01 3793 000 / maja@hrabritelefon.hr

 

Korana Gačić Fuk

voditeljica financija

korana@hrabritelefon.hr 

 

PROGRAMSKI RAD

Hrabri telefon za djecu / Hrabri telefon za mame i tate / E-savjetovanje / Poticanje volonterstva

Ana Ercegović, mag. psych. i Iva Jureković, mag. psych.

programske koordinatorice

01 3793 000 / ana.ercegovic@hrabritelefon.hr / iva.jurekovic@hrabritelefon.hr

 

Društveni centar Borovje

Antonija Hojt Ilić, soc. ped.

voditeljica

01 6112 758 /antonija.hojt@hrabritelefon.hr

Josipa Sivrić, mag. psych.

asistentica voditeljice projekta

josipa@hrabritelefon.hr

 

Savjetovalište za djecu i roditelje „Snaga obitelji“

Adrian Štark mag. psych.i Vedrana Puhar Kučinar,mag. psych.

programski koordinatori

01 6117 190 / adrian@hrabritelefon.hr/ vedrana@hrabritelefon.hr

 

CARE – “Leaving with Care –  Living with Care”

Vesna Katalinić, dipl. soc. radnica

programska koordinatorica

01 3793 000 / vesna@hrabritelefon.hr

Andrea Gerčar, mag. psych.

programska koordinatorica

andrea@hrabritelefon.hr

 

Psihosocijalna podrška roditeljima i djeci s teškoćama u razvoj

Hana Hrpka, prof. psihologije

hana@hrabritelefon.hr

 

Nakon traume

Mateja Kušić, mag. psych., voditeljica projekta

mateja@hrabritelefon.hr

Kruna Crnjak, mag. psych., asistentica voditeljice projekta

kruna@hrabritelefon.hr

 

Dare2see

Ana Orlić, mag. psych., programska koordinatorica

ana@hrabritelefon.hr

 

 REVIS

Antonija Strle, mag. psych. programska koordinatorica

antonija@hrabritelefon.hr

 

 

 

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona