Stručni tim

ORGANIZACIJSKI RAZVOJ

Hana Hrpka, prof. psihologije

Izvršna direktorica i predsjednica Udruge

01 3793 000 / hana@hrabritelefon.hr

 

Jelena Tomić, dipl. soc. radnica

voditeljica odjela za donacije i sponzorstva

01 3793 000 / jelena@hrabritelefon.hr

 

Maja Vukamnić Rajter, soc.ped.

voditeljica razvoja projekata i programa

01 3793 000 / maja@hrabritelefon.hr

 

 

PROGRAMSKI RAD

Hrabri telefon za djecu / Hrabri telefon za mame i tate / E-savjetovanje / Poticanje volonterstva

Antonija Strle, mag. psych.

programska koordinatorica

01 3793 000 / antonija@hrabritelefon.hr

 

Dječja kuća Borovje / Hrabri pomagači / Poticanje volonterstva

Ana Čulin, mag. psych.

programska koordinatorica

01 6112 758 / ana.culin@hrabritelefon.hr

 

Savjetovalište za djecu i roditelje „Snaga obitelji“

Ivana Lukičević, mag. soc. rada

programska koordinatorica

01 6117 190 / ivana@hrabritelefon.hr

 

Stela Krotin

asistentica programske koordinatorice

01 6117 190/ stela@hrabritelefon.hr

 

EUROPSKI PROJEKTI

CARE – “Leaving with Care –  Living with Care”

Vesna Katalinić, dipl. soc. radnica

programska koordinatorica

01 3793 000 / vesna@hrabritelefon.hr

 

ChildHub, Mreža za mlade za soc. uključivanje

Emina Horvat, prof. i pedagog

programska koordinatorica

01 3793 000 / emina@hrabritelefon.hr

 

SocNet za 5!

Andrea Gerčar, mag. psych.

programska koordinatorica

andrea@hrabritelefon.hr

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona