Kontakt

Centralni ured

Adresa: Trg svibanjskih žrtava 1995. br 2, 10 000 Zagreb, Hrvatska
Telefon: (+385) 1 3793 000
Fax: (+385) 1 3793 300
E-mail: info@hrabritelefon.hr

Hana Hrpka, predsjednica udruge
hana@hrabritelefon.hr

 

Maja Vukmanić Rajter, koordinatorica projekata
maja@hrabritelefon.hr

 

Jelena Tomić, koordinatorica projekata
jelena@hrabritelefon.hr

 

 

Antonija Strle, asistentica programske koordinatorice

Hrabri telefon za djecu / Hrabri telefon za mame i tate / E-savjetovanje
antonija@hrabritelefon.hr

 

Vesna Katalinić, programska koordinatorica

CARE – “Leaving with Care –  Living with Care”

vesna@hrabritelefon.hr

 

Emina Horvat, programska koordinatorica

ChildHub, Mreža za mlade za socijalno uključivanje

emina@hrabritelefon.hr

 

Andrea Gerčar, programska koordinatorica

SocNet za 5!, „Leaving with care – Living with care“

andrea@hrabritelefon.hr

 

 

Ured Dječje kuće Borovje

Telefon/fax: (+385) 1 6112 758
Adresa: Bože i Nikole Bionde 7, 10 000 Zagreb
E-mail: djecjakuca@hrabritelefon.hr

 

Ana Čulin, programska koordinatorica
ana.culin@hrabritelefon.hr

 

Snaga obitelji – Savjetovalište za djecu i roditelje

Telefon: 01 6117 190
Adresa: Bože i Nikole Bionde 7
E-mail: savjetovaliste@hrabritelefon.hr

 

Ana Orlić, programska koordinatorica
ana@hrabritelefon.hr

 

Ivana Lukičević,  asistentica programske koordinatorice
ivana@hrabritelefon.hr

 

 

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona