Kontakt

Centralni ured

Adresa: Trg svibanjskih žrtava 1995. br 2, 10 000 Zagreb, Hrvatska
Telefon/Fax: (+385) 1 3793 000

E-mail: info@hrabritelefon.hr

Hana Hrpka, predsjednica udruge
hana@hrabritelefon.hr

Maja Vukmanić Rajter, voditeljica razvoja projekata i programa
maja@hrabritelefon.hr

Jelena Tomić, voditeljica odjela za donacije i sponzorstva
jelena@hrabritelefon.hr

Korana Gačić Fuk, voditeljica financija

korana@hrabritelefon.hr

Ana Ercegović,  programska koordinatorica

Hrabri telefon za djecu / Hrabri telefon za mame i tate / E-savjetovanje
ana.ercegovic@hrabritelefon.hr

Iva Jureković,  programska koordinatorica

Hrabri telefon za djecu / Hrabri telefon za mame i tate / E-savjetovanje
iva.jurekovic@hrabritelefon.hr

 

Vesna Katalinić, programska koordinatorica

CARE – “Leaving with Care –  Living with Care”

vesna@hrabritelefon.hr

 

Andrea Gerčar, programska koordinatorica

SocNet za 5!, „Leaving with care – Living with care“

CARE – “Leaving with Care –  Living with Care”

andrea@hrabritelefon.hr

 

Mateja Kušić, voditeljica projekta

Nakon traume

mateja@hrabritelefon.hr

Kruna Crnjak, asistentica voditeljice projekta

Nakon traume

kruna@hrabritelefon.hr

 

Ana Orlić, programska koordinatorica

Dare2see

ana@hrabritelefon.hr

 

Antonija Strle,  programska koordinatorica

REVIS
antonija@hrabritelefon.hr

 

Ured Društvenog centra Borovje

Telefon/fax: (+385) 1 6112 758
Adresa: Bože i Nikole Bionde 7, 10 000 Zagreb
E-mail: drustvenicentar@hrabritelefon.hr

 

Antonija Hojt Ilić, voditeljica projekta

antonija.hojt@hrabritelefon.hr

Josipa Sivrić, asistentica voditeljice projekta

josipa@hrabritelefon.hr

 

Snaga obitelji – Savjetovalište za djecu i roditelje

Telefon: 01 6117 190
Adresa: Bože i Nikole Bionde 7
E-mail: savjetovaliste@hrabritelefon.hr

 

Adrian Štark, programski koordinator

adrian@hrabritelefon.hr

 

Vedrana Puhar Kučinar, programska koordinatorica

vedrana@hrabritelefon.hr

 

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona