Kontakt

Centralni ured

Adresa: Trg svibanjskih žrtava 1995. br 2, 10 000 Zagreb, Hrvatska
Telefon/Fax: (+385) 1 3793 000

E-mail: info@hrabritelefon.hr

Hana Hrpka, predsjednica udruge
hana@hrabritelefon.hr

Maja Vukmanić Rajter, voditeljica razvoja projekata i programa
maja@hrabritelefon.hr

Jelena Tomić, voditeljica odjela za donacije i sponzorstva
jelena@hrabritelefon.hr

Korana Gačić Fuk, voditeljica financija

kgacicfuk@gmail.com

 

Antonija Strle,  programska koordinatorica

Hrabri telefon za djecu / Hrabri telefon za mame i tate / E-savjetovanje
antonija@hrabritelefon.hr

Lucija Dominiković,  programska koordinatorica

Hrabri telefon za djecu / Hrabri telefon za mame i tate / E-savjetovanje
lucija@hrabritelefon.hr

Kruna Crnjak,  programska koordinatorica

Hrabri telefon za djecu / Hrabri telefon za mame i tate / E-savjetovanje
kruna@hrabritelefon.hr

 

Vesna Katalinić, programska koordinatorica

CARE – “Leaving with Care –  Living with Care”

vesna@hrabritelefon.hr

 

Emina Horvat, programska koordinatorica

ChildHub, Mreža za mlade za socijalno uključivanje

emina@hrabritelefon.hr

 

Andrea Gerčar, programska koordinatorica

SocNet za 5!, „Leaving with care – Living with care“

andrea@hrabritelefon.hr

Adrian Štark, asistent programske koordinatorice

SocNet za 5!, „Leaving with care – Living with care“

adrian@hrabritelefon.hr

 

Mateja Kusić, voditeljica projekta

Nakon traume

mateja@hrabritelefon.hr

Maja Petrošanec, asistentica voditeljice projekta

Nakon traume

maja.petrosanec@hrabritelefon.hr

 

Ana Orlić, programska koordinatorica

Dare2see

ana@hrabritelefon.hr

 

Ured Društvenog centra Borovje

Telefon/fax: (+385) 1 6112 758
Adresa: Bože i Nikole Bionde 7, 10 000 Zagreb
E-mail: drustvenicentar@hrabritelefon.hr

 

Antonija Hojt Ilić, voditeljica projekta

antonija.hojt@hrabritelefon.hr

Paula Bošnjak, asistentica voditeljice projekta

paula@hrabritelefon.hr

Josipa Sivrić, asistentica voditeljice projekta

josipa@hrabritelefon.hr

 

Snaga obitelji – Savjetovalište za djecu i roditelje

Telefon: 01 6117 190
Adresa: Bože i Nikole Bionde 7
E-mail: savjetovaliste@hrabritelefon.hr

 

Ivana Lukičević,  programska koordinatorica
ivana@hrabritelefon.hr

Stela Krotin, programska koordinatorica

stela@hrabritelefon.hr

 

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona