Kontakt

Centralni ured

Adresa: Đorđićeva 26, 10 000 Zagreb, Hrvatska
Telefon: (+385) 1 3793 000
Fax: (+385) 1 3793 300
E-mail: info@hrabritelefon.hr

Hana Hrpka, predsjednica udruge
hana@hrabritelefon.hr

Maja Vukmanić Rajter, koordinatorica projekata
maja@hrabritelefon.hr

Jelena Tomić, koordinatorica projekata
jelena@hrabritelefon.hr

 

Mirna Čagalj Farkas, programska koordinatorica

Hrabri telefon za djecu

Hrabri telefon za mame i tate

E-savjetovanje
mirna@hrabritelefon.hr

 

Antonija Strle, asistentica programske koordinatorice

Hrabri telefon za djecu

Hrabri telefon za mame i tate

E-savjetovanje
antonija@hrabritelefon.hr

 

Vesna Katalinić, programska koordinatorica

Child Hub
vesna@hrabritelefon.hr

 

Ured Dječje kuće Borovje

Telefon/fax: (+385) 1 6112 758
Adresa: Bože i Nikole Bionde 7, 10 000 Zagreb
E-mail: djecjakuca@hrabritelefon.hr

Ana Čulin, programska koordinatorica
ana.culin@hrabritelefon.hr

Snaga obitelji – Savjetovalište za djecu i roditelje

Telefon: 01 6117 190
Adresa: Bože i Nikole Bionde 7
E-mail: savjetovaliste@hrabritelefon.hr

Ana Orlić, programska koordinatorica
ana@hrabritelefon.hr

Ivana Lukičević,  asistentica programske koordinatorice
ivana@hrabritelefon.hr

 

 

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona