Predavanje: Nasilje među djecom – što mogu roditelji?
Objavljeno : 07.10.2016.

U srijedu, 12. listopada, u kinodvorani Prve gimnazije u Zagrebu (Avenija Dubrovnik 36) s početkom u 18 sati, psihologinje Hrabrog telefona Sara Milavec i Anamarija Vuić održat će predavanje za sve zainteresirane roditelje na temu nasilja među djecom. Na predavanju će biti govora o tome što učiniti kada se nasilje dogodi i kako ga spriječiti.

Događanje će se održati povodom obilježavanja Svjetskog dana mentalnog zdravlja, a u sklopu kampanje “Kad te boli, moraš reći vol. 2”, koju je drugu godinu za redom pokrenula Inicijativa BoliMe. Kampanja će djelovati na nekoliko platformi kao što su: javna interaktivna instalacija na zagrebačkom Cvjetnom trgu, edukativni video, interaktivne radionice, okrugli stolovi i Facebook aplikacija. U njoj također sudjeluju i Ambidekster klub, CroMSIC Zagreb, Udruga Igra i “Djeca prva”, a podupire je Biovega.Cilj kampanje je osvijestiti mlade, ali i ostale dobne skupine,

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona