Hrabri telefon prisustvovao obilježavanju 10. obljetnice osnivanja Ureda pravobraniteljice za djecu u Hrvatskoj
Objavljeno : 19.11.2013.

Povodom obilježavanja dana prevencije zlostavljanja djece, udruga Hrabri telefon prisustvovala je obilježavanju 10. obljetnice osnivanja Ureda pravobraniteljice za djecu u Hrvatskoj.

Sudjelovala su djeca iz cijele Hrvatske, a probleme i svoje viđenje rješavanja spomenutih problema istaknuli su članovi mreže mladih savjetnika pravobraniteljice za djecu. Na njihova izlaganja osvrnuli su se i članovi dječjeg odbora Hrabrog telefona koji su istaknuli važnost ovakvog okupljanja cime se razmjenjuju iskustva, stječu nova znanja, a područje prava djece postaje zastupljenije u medijima na pozitivan način.