Šesti hrvatski psihijatrijski kongres održan u Zagrebu
Objavljeno : 24.09.2014.

Kongres s međunarodnim sudjelovanjem pod naslovom „Hrvatska psihijatrija u kontekstu etičko-pravnih i društvenih propitivanja“ u organizaciji Hrvatskog psihijatrijskog društva održan je od 9.-11- listopada 2014. u hotelu International u Zagrebu.

Dr. Domagoj Štimac, zamjenik ravnateljice Poliklinike za zaštitu djece grada Zagreba, održao je tri izlaganja: rada Forenzični intervju seksualno zlostavljanog djeteta – postavljanje ključnih pitanja, čije su koautorice prof.dr.sc. Gordana Buljan Flander, ravnateljica Poliklinike, Ella Selak Bagarić, psihologinja Hrabrog telefona i Renata Ćorić Špoljar, prof., psihologinja Poliklinike.

Drugo izlaganje bilo je na temu Multidisciplinarni pristup u radu s djecom s intelektualnim teškoćama i razvojnim poremećajima te iskustvom seksualnog zlostavljanja, čije su koautorice prof.dr.sc. Gordana Buljan Flander, ravnateljica i Ella Selak Bagarić, psihologinja Hrabrog telefona.

Treće izlaganje, čiji su autori uz dr. Štimca i prof.dr.sc. Gordana Buljan Flander, ravnateljica Poliklinike, Ella Selak Bagarić, psihologinja Hrabrog telefona i Maks Vinšćak, mag.psych.,