Okrugli stol “Poboljšanje pravnog, psihološkog i ekonomskog položaja žrtava i svjedoka”
Objavljeno : 12.09.2014.

Udruga za podršku žrtvama i svjedocima organizirala je okrugli stol pod nazivom “Poboljšanje pravnog, psihološkog i ekonomskog položaja žrtava i svjedoka”. Okrugli stol održan je u Ministarstvu pravosuđa Republike Hrtvatske u Zagrebu, 10. ožujka 2014. godine u sklopu projekta koji je financiran u sklopu EIDHR programa Europske unije za Republiku Hrvatsku.

Na okruglom stolu su sudjelovali predstavnici organizacija civilnog društva, državnih tijela i institucija, Pravnog fakulteta u Zagrebu te psihologinja Poliklinike za zaštitu djece grada Zagreba, dr.sc. Bruna Profaca. Također, među izlagačima je bila i psihologinja Sandra Tolić, programska koordinatorica Hrabrog telefona koja je govorila o iskustvima Hrabrog telefona po pitanju maloljetnika u sudskim procesima.