Objavljeno : 08.09.2023.
Dragi naši roditelji,
pozivamo Vas na radionicu o zajedničkoj igri s djecom za djecu dobi od 3 do 6 godina. Zajednička igra roditelja i djeteta pomaže nam izgraditi pozitivan odnos i osjećaj dublje međusobne povezanosti. Kroz nju šaljemo poruke od kojih dijete „raste“: tu sam, čujem te, razumijem te, važan si mi i sl.
Stoga Vas pozivamo da nam se pridružite zajedno sa svojom djecom povodom obilježavanja Dječjeg tjedna dana 4. 10. 2023. u 17:00 sati. U prostoru Društvenog centra Borovje održat ćemo jednosatnu radionicu o zajedničkoj igri roditelja i djece temeljenu na programu „Rastimo zajedno i mi“*, koji se provodi u Obiteljskim centrima. Dođite i igrajte se s nama!
Prijavite se na: drustvenicentar@hrabritelefon.hr do 29.09
Organizatori: Obiteljski centar – Područna služba Grad Zagreb i Područna služba Zagrebačke županije u suradnji s Društvenim centrom Borovje
*autor programa je Centar za podršku roditeljstvu „Rastimo zajedno“
Veselimo se zajedničkom druženju! 🙂

Objavljeno u rubrici :

Sljedeći članak:

Projekt Novi početak u tijeku!