Edukacija za nastavnike OŠ Borovje
Objavljeno : 25.03.2016.

Hrabri telefon nastavlja suradnju s OŠ Borovje u prevenciji vršnjačkog nasilja u lokalnoj zajednici Borovje gdje djeluje i naša Dječja kuća. U okviru projekta ˝Jačanje djece, roditelja i stručnjaka u lokalnoj zajednici za zaštitu djece˝ (koji se provodi uz podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva, Ureda za financijske mehanizme Europskog gospodarskog prostora i Norveškog financijskog mehanizma o Provedbi programa za organizacije civilnog društva u Republici Hrvatskoj) organizirana je edukaciju za nastavnike OŠ Borovje na temu vršnjačkog nasilja kojoj je cilj bio ojačati njihova znanja o ovoj temi i kompetencije, kako bi se lakše nosili s njome u svome svakodnevnom radu s djecom.

Edukacija se održala 21. ožujka 2016. u Poliklinici za zaštitu djece grada Zagreba u trajanju od 5 sati, a predavačice su bile Tea Brezinšćak, psihologinja Poliklinike za zaštitu djece grada Zagreba, Jasna Špoljarić, psihologinja SOS Dječjeg sela Lekenik te Nina Vrdoljak, socijalna pedagoginja OŠ Prečko.