Obilježeni Dani otvorenih vrata udruga
Objavljeno : 28.09.2015.

Hrabri telefon i ove se godine aktivno uključio u obilježavanje Dana otvorenih vrata udruga u organizaciji Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Ove godine odlučili smo to učiniti na način da Dječja kuća Borovje otvori svoja vrata građanima i stručnim suradnicima kako bi ih upoznali i približili im svoje aktivnosti i usluge. Dječja kuća Borovje je program prevencije neprihvatljivog ponašanja djece i mladih koji djeluje u lokalnoj zajednici Borovje, a u sklopu kojeg je smješteno i savjetovalište Hrabrog telefona za djecu i roditelje.

U ugodnom ambijentu i uz opušteno dvosatno druženje s posjetiteljima, koordinatorice Dječje kuće Borovje i Savjetovališta,  predstavile su rad Udruge, odgovarale na pitanja te nastojale pobuditi interes za kvalitetnijom suradnjom različitih udruga/ustanova na razini lokalne zajednice,

Objavljeno u rubrici :