Hrabri telefon obilježio Dan obitelji na Cvjetnom trgu
Objavljeno : 18.09.2015.

16. 05. 2015. godine obilježili smo Dan obitelji na Cvjetnom trgu u Zagrebu s djecom i roditeljima kroz posebno osmišljene radionice. Aktivnosti su se održavale od 12 do 14 sati.

Djeca i roditelji imala su priliku sudjelovati u Origami radionici gdje su oblikovali ždralove na kojima je tiskan logo Hrabrog telefona, kao i poruke kome se djeca mogu obratiti za pomoć. Osim toga, cijele obitelji su mogle sudjelovati u radionici pod nazivom Roditelji – djeci; Djeca-roditeljima gdje su jedni drugima pisali pozitivne poruke.

Međunarodni dan obitelji proglasili su Ujedinjeni narodi 1989. godine, a u svijetu je prvi put obilježen 15.05.1994. godine.

Korisnici Hrabrog telefona nisu samo djeca kao najranjivija skupina društva već i njihovi roditelji i drugi članovi obitelji.

Prethodni članak:

Forum teatar u OŠ Borovje!

Objavljeno u rubrici :