Zimske kreativno – socijalizacijske radionice u Društvenom centru Borovje!
Objavljeno : 14.02.2024.
Provedite praznike s nama na kreativan i zabavan način na besplatnim kreativno-socijalizacijskim radionicama za djecu!
Pozivamo vas da nam se pridružite u Društvenom centru Borovje (Bože i Nikole Bionde 7), na zimskim kreativno-socijalizacijskim radionicama koje će za djecu biti organizirane svakim radnim danom, u periodu od 19.2. do 23.2.024., u terminima:
• predškolci (4-6 godina) od 10:00 do 11:00 sati
• školarci (7-12 godina) od 11:30 do 12:30 sati
Pridružite nam se u bojanju, pjevanju, plesu, eksperimentiranju, glumi i ostalim zabavnim aktivnostima!
Molimo vas da se prijavite do 18.2. jer je broj mjesta za svaku radionicu ograničen. Najaviti se možete telefonski na 01/6112-758 ili putem e-maila: drustvenicentar@hrabritelefon.hr, a djeca mogu sudjelovati na koliko god žele radionica
U e-mailu molimo navedite:
• ime i prezime djeteta,
• dob djeteta,
• kontakt roditelja/skrbnika,
• datum ili datume za koje se prijavljujete.
Veselimo se!
Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona