Započeli smo evaluaciju e-savjetovanja
Objavljeno : 06.03.2017.

Hrabri telefon se priključio istraživanju o procjeni učinka razgovora unutar e-savjetovanja koje obuhvaća nekoliko europskih zemalja, odnosno savjetodavnih linija za djecu u Europi. U sklopu istraživanja djeca će na kraju chat razgovora moći ispuniti upitnik u kojem će procijeniti koliko im je razgovor pomogao. Svoje mišljenje o e-savjetovanju moći će dati i odrasli i djeca koji nam se javljaju putem e-mail i chata.

Ovim istraživanjem cilj je utvrditi koji su postupci u razgovoru s djecom učinkoviti, kako bi mogli još bolje educirati buduće volontere te poboljšati svoje usluge. Istraživanje će nam puno pomoći da razumijemo što je djeci i odraslima korisno, a što smatraju manje važnim u savjetodavnom razgovoru. Naš cilj je da djeca i roditelji dobiju što bolju pomoć kada nam se odluče javiti.

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona