Učenici Športske gimnazije posjetili Hrabri telefon
Objavljeno : 10.03.2017.

U četvrtak 2. ožujka Hrabri telefon su posjetili učenici Športske gimnazije Zagreb, zajedno sa svojom psihologinjom Lejlom Talić, u sklopu predmeta “Primijenjena psihologija”. Koordinatorica savjetodavnih linija Anamarija Vuić im je održala kratko predstavljanje udruge te su zatim posjetili volontere na linijama Hrabrog telefona kojima su mogli postavljati pitanja. Učenike je zanimalo tko sve može zvati liniju Hrabrog telefona, kako volonteri reagiraju na određene vrste poziva i što je sve potrebno da bi postao volonter Hrabrog telefona.  Posjet se svidio i učenicima i našim volonterima.

Ako je vaša škola zainteresirana doći nam u posjet, javite na se na info@hrabritelefon.hr.