Za roditelje kratki predah, a za djecu zabava! Uskoro kreću kreativno – socijalizacijske radionice :)
Objavljeno : 29.06.2022.

Pozivamo vas da nam se pridružite u Društvenom centru Borovje (Bože i Nikole Bionde 7) na ljetnim kreativno-socijalizacijskim radionicama koje će za mališane biti organizirane svakim radnim danom, u periodu od 11.7. (izuzev 22.7.)do 31.8.2022., u terminima:

  • predškolci(4-6 godina) ponedjeljkom, srijedom i petkom od 10:00 do 11:00 sati
  • školarci(7-12 godina) utorkom i četvrtkom od 10:00 do 11:00 sati

Pridružite nam se u bojanju,  pjevanju, plesu, eksperimentiranju, glumi i sportskim aktivnostima!

Molimo vas da nam se najavite barem tjedan dana ranije jer je  broj mjesta za svaku radionicu ograničen. Najaviti se možete telefonski na 01/6112-758 ili putem e-maila: drustvenicentar@hrabritelefon.hr, a djeca mogu sudjelovati na koliko god žele radionica 🙂 U e-mailu molimo navedite:

  • ime i prezime djeteta,
  • dob djeteta,
  • kontakt roditelja/skrbnika,
  • datum ili datume za koje se prijavljujete.

Veselimo se!

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona