Ljetno radno vrijeme “Društvenog centra Borovje” i savjetovališta “Snaga obitelji”
Objavljeno : 29.06.2022.

Tijekom ljeta, Društveni centar Borovje i savjetovalište „Snaga obitelji“, bit će otvoreni za korisnike u vremenu od 9 do 16 sati.

Preventivno – socijalizacijske radionice, logopedske vježbe i pomoć pri učenju ne provode se do sredine rujna 2022., a za sve dodatne informacije vezano uz Društveni centar Borovje, slobodno nam se obratite na broj telefona 01/6112- 758 ili putem e-maila: drustvenicentar@hrabritelefon.hr

Savjetovanje djece i roditelja održavaju se prema dogovoru, a za sve dodatne informacije vezano uz savjetovalište „Snaga obitelji“ slobodno nam se obratite na broj telefona 01/6117- 190 ili putem e-maila: savjetovaliste@hrabritelefon.hr. 

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona