Terre des hommes je u potrazi za vanjskim evaluatorom projekta REVIS
Objavljeno : 13.10.2022.

U siječnju 2021. godine započeo je dvogodišnji projekt „REVIS – Odgovaranje na vršnjačko nasilje u školskom i izvanškolskom okruženju“ koji se provodi na području pet država jugoistočne Europe. Uz Hrabri telefon na projektu sudjeluju organizacije Terre des Hommes iz Rumunjske, Centar za integraciju mladih iz Srbije i Social Activities and Practice Institute iz Bugarske, a koordinira ga Terre des Hommes iz Mađarske.

Glavni cilj projekta je spriječiti i odgovoriti na vršnjačko nasilje među djecom transformiranjem socijalnih i rodno uvjetovanih normi i ponašanja; i stvoriti sigurnu okolinu za djecu u kojoj će moći osporiti postojeće socijalne i rodno uvjetovane norme koje dovode do vršnjačkog nasilja te ih potaknuti da svojim utjecajem u društvu razvijaju rješenja spomenutih teškoća.

U sklopu projekta, koordinator projekta, Terre des hommes, u potrazi je za vanjskim evaluatorom.

Završna evaluacija projekta obvezna je isporuka za donora projekta, Europsku komisiju. Obuhvatit će cijeli REVIS projekt, uključujući sve partnerske organizacije iz Bugarske, Hrvatske, Rumunjske, Srbije i rad na koordinaciji projekta izvan Mađarske.

Više informacija možete pronaći na sljedećoj poveznici.