Projekt CARING: sastanak s partnerima u Ateni
Objavljeno : 06.05.2024.

Hrabri telefon sudjelovao je na sastanku održanom 18. i 19. travnja 2024. godine u Ateni u sklopu projekta CARING. Na tom sastanku, zajedno s partnerima Terre des Hommes iz Mađarske, Grčke, Rumunjske, Institute of Social Activities and Practice te Association Roditeli iz Bugarske, raspravljali smo o napretku projekta i rješavanju izazova s kojima se susrećemo.

Raspravljalo se o različitim aspektima upravljanja projektom, uključujući planiranje, komunikaciju i proračun. Partneri su dijelili svoja iskustva, naglašavajući važnost suradnje i razmjene znanja te su planirali provedbu sljedećih aktivnosti projekta.

Više o projektu CARING možete saznati na sljedećoj poveznici.

Projekt CARING sufinancira Europska unija i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske. Izraženi stavovi i mišljenja su, međutim, isključivo stavovi i mišljenja autorâ i ne odražavaju nužno stavove Europske unije. Europske komisije ili Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske. Niti Europska unija niti tijelo koje dodjeljuje potporu ne mogu se smatrati odgovornima za iste.

Objavljeno u rubrici :

Novosti

Sljedeći članak:

Otvoren poziv za nove volontere
Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona