Posjet studentica Francuske nacionalne akademije za zaštitu mladih i maloljetničko pravosuđe
Objavljeno : 21.11.2018.
Oznake:

Tijekom svog boravka i vježbeničkog staža u Zagrebu, Hrabri telefon su 19. studenog posjetile studentice Francuske nacionalne akademije za zaštitu mladih i maloljetničko pravosuđe. Programska koordinatorica Anamarija Vuić im je predstavila aktivnosti Hrabrog telefona s posebnim naglaskom na aktivnostima vezanima uz zaštitu djece i mladih uključenih u pravosudne postupke te im je predstavila projekt Alternativni načini postupanja prema maloljetnicima.

Francuska nacionalna akademija za zaštitu mladih i maloljetničko pravosuđe je odjel Ravnateljstva za zaštitu mladih i maloljetničko pravosuđe u sklopu francuskog Ministarstva pravosuđa. Uz Hrabri telefon, kolegice su posjetile i Centar za pružanje usluga u zajednici – Dugave, Županijski sud u Zagrebu, Polikliniku za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba, Probacijski ured, Centar za socijalnu skrb Zagreb te Odjel maloljetničke delinkvencije Policijske uprave Zagrebačke.

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona