Na 2018 PILnet Global Forum u Berlinu
Objavljeno : 16.11.2018.
Oznake:

Od 12. do 14. studenog u Berlinu je održan “2018 PILnet Global Forum” koji okuplja vodeće akademske stručnjake, aktiviste, pro bono stručanjek iz područja prava te nevladine organizacije kako bi međusobno podijelili najučinkovitije tehnike, vještine i iskustva iz privatnog i javnog sektora te tako doprinijeli javnom interesu.

U sklopu predstavljanja nevladinih organizacija (NGO Marketplace), Hrabri telefon je zajedno s partnerima iz Terre des Hommes Rumunjska i Terre des Hommes Mađarska predstavio projekt AWAY te su sa zainteresiranim stručnjacima iz cijelog svijeta podijelili saznanja iz područja alternativnih mjera te predstavili zajedničko izvješće istraživanja o diverziji provedenog u sklopu projekta AWAY, koje možete pročitati OVDJE.

 

Više o projektu Alternativni načini postupanja prema maloljetnicima (AWAY) pročitajte ovdje.

 

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona