Christmas Story – Zvijezde za djecu – za Hrabri telefon!
Objavljeno : 25.11.2018.

U velikoj koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog, ovu nedjelju, održan je predbožićni koncert Christmas Story – Zvijezde za djecu u čarobnoj atmosferi režije zagrebačke redateljice Petre Radin, na kojem su nastupila neka od najpopularnijih imena hrvatske estrade kao što su Jacques Houdek, Mia Dimšić, Ivana Kindl, Domenica, Bojan Jambrošić te mladi pjevač Endi, a u suradnji sa anđeoskim glasovima dječjih zborova Zagrebačkih anđela te Zagrepčanki i dečki, Kikića, Genijalaca i Medenjaka koji su na poseban način iznijeli pjesme naše mladosti, dječje hitove koje pamte sve generacije. Koncert je bio donatorskog karaktera, jer će   se dio od prodanih ulaznica donirati udruzi Hrabri telefon, kako bi nastavili ostvarivati važan cilj, a to je uspješnije pružanje usluga savjetovanja djece, mladih, ali i roditelja u Hrvatskoj. Ujedno to je i prigoda da Hrabri telefon predstavi novi način komuniciranja sa svojim korisnicima – putem Viber Communityja.

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona