Okrugli stol „Važnost multidisciplinarnog pristupa u radu s obitelji”
Objavljeno : 20.06.2017.

Udruga Hrabri telefon uz financijsku podršku Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku organizira Okrugli stol pod nazivom „Važnost multidisciplinarnog pristupa u radu s obitelji“ koji će se održati 26. svibnja 2017. godine od 11:00 do 13:30 sati u prostoru Poliklinike za zaštitu djece i mladih grada Zagreba, Đorđićeva 26, Zagreb. Okrugli stol provodi se u okviru projekta „Suradnjom civilnog društva s javnim institucijama do promicanja kompetentnog roditeljstva i jačanja djece i obitelji u riziku“ i vjerujemo da će biti prilika za razgovor i dijeljenje iskustava u radu s teškoćama s kojima se suočavaju djeca, mladi, roditelji te obitelji u cjelini, ali nadamo se i prilika za međusobno upoznavanje i dodatno umrežavanje. 

Problematika rada s obitelji danas postaje sve kompleksnija i zahtjeva sagledavanje iz „različitih kutova“ te uključivanje različitih profila stručnjaka iz različitih institucija/organizacija što predstavlja preduvjet za dobivanje cjelokupne slike obitelji i pravovremeno uključivanje u adekvatan tretman. Smatramo da zajedničkim sudjelovanjem na Okruglom stolu možemo unaprijediti kvalitetu rada s obitelji te dodatno zajedno promišljati o suradnji, dodatnom umrežavanju i međusobnoj podršci.

Sigurni smo da će se uz Vaš doprinos, tematsko područje kojima se namjeravamo baviti, proširiti te dobiti na značaju. Nadamo se da će ovaj skup biti prilika da se susretnemo, razmijenimo ideje i mišljenja, postavimo neka nova pitanja te odgovorimo na neka već otvorena o tome koji su najuspješniji načini promicanja dobrobiti djece, mladih i obitelji. Stoga pozivamo sve stručnjake – socijalne radnike, psihologe, defektologe, pravnike koji rade u području unaprjeđenja života obitelji da nam se pridruže. Molimo da nam mogućnost sudjelovanja na Okruglom stolu potvrdite najkasnije do utorka, 23. svibnja 2017.

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona