Korporativno volontiranje – INA pomogla Dječjoj kući Borovje izraditi rekvizite za završnu priredbu
Objavljeno : 22.06.2017.

Hrabri telefon sudjelovao je na Konferenciji i sajmu korporativnog volontiranja održanom 27. travnja u prostoru kongresnog centra Forum Zagreb. Događaj pod naslovom „Korporativno volontiranje – društveno odgovorno poslovanje koje izgrađuje i povezuje tvrtku, zaposlenike i zajednicu“ organizirao je Volonterski centar Zagreb s partnerima u svrhu povezivanja organizacija civilnog društva i poslovnog sektora.

Korporativno volontiranje je društveno odgovorno poslovanje koje izgrađuje i povezuje tvrtku, zaposlenika i zajednicu.

Cilj tog jednodnevnog događaja bio je što većem broju tvrtki iz cijele Hrvatske približiti koncept korporativnog volontiranja i potaknuti ih na njegovo uvođenje kao dijela društveno odgovornog poslovanja, koji ujedno doprinosi izgradnji i povezivanju tvrtke, zaposlenika i zajednice u kojoj djeluju.
Hrabri telefon je prezentirao svoj rad posjetiteljima te ostvario kontakte za potencijalnu suradnju s raznim tvrtkama.

Jedna od tvrtki koju smo imali priliku upoznati na Konferenciji je INA, a njeni djelatnici pokazali su interes za suradnju! S velikim zadovoljstvom možemo reći kako su nam se članovi INA-inog volonterskog kluba pridružili u Dječjoj kući Borovje kako bi nam pomogli s izradom rekvizita za završnu priredbu koja će se održati u KNAP-u 3. lipnja. INA-ini volonteri odradili su velik i važan posao.