Hrabri telefon na Kick off sastanku u Bruxellesu
Objavljeno : 26.05.2023.

Zaposlenice Hrabrog telefona, Antonija Strle i Vesna Katalinić, prisustvovale su Kick off sastanku projekata koji su izabrani u okviru natječaja CERV-2022-DAPHNE i CERV-2022-CHILD. Sastanak se održao 16. i 17. svibnja u Albert Borschette centru u Bruxellesu. Cilj sastanka bio je informiranje nositelja projekata o pravilima financijskih i narativnih izvještaja, ali i poticanje na umrežavanje između organizacija.

Hrabri telefon pod ovim natječajem provodi projekt „Sustav praćenja – jačanje sustava podrške za djecu žrtve kaznenih djela“ (eng. My follow up – strengthening the support system of child victims of violence in Croatia), koji je započeo sa svojom provedbom u travnju 2023. godine.  Partner na projektu je Ministarstvo unutarnjih poslova.

Više o projektu i njegovim ciljevima možete pročitati ovdje.

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona