Dobra djela stvaraju heroje
Objavljeno : 26.05.2023.

Hrabri telefon pridružio se projektu Dobra djela stvaraju heroje koju je pokrenuo portal e-majstor.

Drago nam je da su našu udrugu pozvali na uključivanje u ovaj projekt koji želi dati svoj doprinos stvaranju boljeg svijeta.

Vrijedni tim portala emajstor.hr svakodnevno se trudi pomoći Vam u izgradnji i adaptaciji Vašeg doma i poslovnog prostora. Međutim, životni prostor svakog od nas puno je veći od našeg doma i ureda. Naš životni prostor čine priroda koju volimo i mjesto u kojem živimo, odnosno svi ljudi koje susrećemo. No, naš životni prostor čine i ljudi koje često zanemarujemo – ranjivi ljudi koji ne mogu sami izabrati dostojanstven život. Poboljšanje kvalitete našeg susjedstva i života svih ljudi koji u njemu žive odgovornost je svih nas.

Više o projektu i mogućnosti podržavanja organizacija civilnog društva pročitajte na www.emajstor.hr/dobra_djela_stvaraju_heroje

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona