Besplatno online predavanje – kako podržati pravilan emocionalni razvoj djece
Objavljeno : 15.10.2022.

U četvrtak 27. listopada od 18:00 do 19:0 sati održavamo online predavanje o emocionalnom razvoju djece.Odrasli često imaju potrebu „iščupati” dijete iz emocije („nemoj plakati”, „nemoj se ljutiti”), jer je njima samima teško doživjeti određenu emociju. Odgoj djeteta može biti zahtjevan zadatak i prirodno je ponekad osjećati bespomoćnost ili ne znati kako postupiti.
Kako naša vjerovanja utječu na to kako se nosimo s vlastitim emocijama? Što otežava emocionalni razvoj djeteta, a što možete činiti kako biste ga poticali? Kako pružiti djetetu podršku u istraživanju i izražavanju emocija?”
Kako biste dobili link za sudjelovanje na predavanju, prijavite se putem obrasca: https://forms.gle/8u5ARJ3TDKQNk8ua6
Očekujemo vas s veseljem!

Organizacija predavanja financirana je u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. iz Europskog socijalnog fonda. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Sadržaj objave isključiva je odgovornost udruge Hrabri telefon.

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona