Započeo trening trenera u sklopu projekta REVIS
Objavljeno : 17.06.2021.

Od 14. do 25. lipnja održavat će se online trening za buduće trenere u sklopu projekta REVIS, a Hrabri telefon predstavljaju dvije psihologinje suradnice – Mirna Čagalj Farkas i Matea Korda. Tijekom dvotjednog treninga sudionici će imati priliku sudjelovati na edukaciji pripremljenoj od strane IICRD-a (International Institute for Child Rights and Development) te će kroz radionice imati priliku čuti i podijeliti iskustva kolega iz zemalja koje su partneri na projektu. Nakon sudjelovanja u treningu, educirani stručnjaci će provoditi edukaciju djelatnicima škola uključenih u projekt kako bi mogli raditi s učenicima na temu bullyinga te transformiranja socijalno i rodno uvjetovanih normi.

Više o samome projektu možete pročitati ovdje.

 

Projekt je financiran sredstvima EU (Rights, Equality & Citizenship Programme – REC Justice Programme – JUST) te je vrijeme provedbe do 14.01.2023.

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona