Studeni u Društvenom centru Borovje
Objavljeno : 27.11.2020.

Mjesec studeni lagano se primiče kraju, a u Društvenom centru Borovje obilježile su ga edukacije za naše nove volontere kojima se jako veselimo. Održali smo edukacije za volontere Preventivno-socijalizacijskih radionica i Pomoći pri učenju, a nakon toga proveli upise za djecu koja će na tim programima sudjelovati.

Hrabrom telefonu su dodijeljena sredstva u iznosu od 932.580,38kn kojima će se sufinancirati provedba aktivnosti Društvenog centra Borovje tijekom 12 mjeseci. Projekt sufinancira EU iz Europskog socijalnog fonda a partner na projektu je Grad Zagreb.

U nastavku možete vidjeti Mjesečni kalendar u kojem je prikazan rad Društvenog centra Borovje kroz studeni!