Solidex team u posjeti polaznicima ljetnih radionica Dječje kuće Borovje
Objavljeno : 26.07.2013.

U četvrtak, 25. srpnja, u našu Dječju kućicu Borovje stigli su na svojim Solexima četvero članova Solidex team-a.

Solidex team čine četvero mladih ljudi koji su iz Francuske krenuli na put po Europi na Solexu i  volontirajući u raznim organizacijama. Prije nego su stigli u Dječju kuću Borovje posjetili su razne organizacije u Švicarskoj i Italiji, a nakon Hrvatske kreću u Mađarsku. Odlučili su putovati sve do Istambula.

S našom dječicom iz Borovja izrađivali su veliku kartu Europe i obilježavali mjesta na kojima su bili i na koja će ići. Djeca su crtala simbole tih zemalja te su ih lijepila na kartu.  Na kraju radionice djeca su se mogla provozati na Solexu i to je  bio pravi doživljaj.

Članovi Solidex team-a donijeli su nam pozitivnu i opuštenu energiju  te puno zgoda s putovanja Europom. Želimo im sretan put do slijedećeg viđenja 🙂

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona