Provedba treninga za stručnjake u okviru projekta „Leaving with care – Living with care“
Objavljeno : 11.05.2022.

U okviru EU projekta „Leaving with care – Living with care“, Hrabri telefon provodi šest dvodnevnih treninga za stručnjake koji su u direktnom kontaktu s djecom koja se izdvajaju i smještaju izvan obitelji. Treninzi se provode od ožujka do svibnja, od čega će se dio provesti on-line, a dio uživo u Zagrebu.

Hrabri telefon će do kraja svibnja obuhvatiti više od 150 stručnjaka iz područja socijalne skrbi, policije, pravosuđa, zdravstva i savjetodavnih linija za djecu te pružiti informacije, vještine i znanja iz područja skrbi temeljene na znanjima o traumi. Kako bi obuhvatili veći broj stručnjaka iz različitih područja Hrvatske, dva treninga organizirali smo on-line putem Zoom platforme. Treninzi su kreirani na način da osiguravaju puno vremena za diskusiju, dijeljenje vlastitih iskustava te rad u malim grupama.

 

 

 

 

Više o samom projektu možete pročitati ovdje: https://udruga.hrabritelefon.hr/projekti/leaving-with-care/

Objavljeno u rubrici :

Novosti

Sljedeći članak:

Dokumentacija za nabavu
Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona