Prezentacija on-line igre Story Lab u srednjim školama u Hrvatskoj
Objavljeno : 13.12.2017.

Tijekom studenog 2017. godine, zaposlenici udruge Hrabri telefon posjetili su više škola kako bi prezentirali novo razvijenu on-line igru Story Lab koja se bavi temom prava djece i mladih u pravosudnim postupcima, a koja je razvijena u sklopu projekta The Right(s) court for children.

Osim prezentacije igre u Školi za grafiku, dizajn i medijsku produkciju, koja je bila i partner u provedbi projekta „The Right(s) court for children“, igra je predstavljena i u srednjoj školi u Vinkovcima, Splitu, Šibeniku te Kninu. Osim u školama u kojima je održana radionica, promotivni posteri distribuirani su srednjim školama u okolini.

 

 

Ukupan broj djece koji je bio obuhvaćen direktnim prezentacijama u različitim regijama Hrvatske iznosi 126.  Povratne informacije djece su bile izrazito pozitivne te se vesele danu kada će ju moći igrati na svojim mobitelima.

 

Uključene škole:

Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju, Zagreb

Komercijalno-trgovačka škole, Split

Gimnazija Matije Antuna Reljkovića, Vinkovci

Gimnazija Antun Vrančić, Šibenik

Jezična gimnazija Lovre Montija, Knin

 

                                                                             Projekt „The Right(s) court for children” 

                                                                          financiran je sredstvima iz Europke unije

                                                  

 

 

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona