Predsjednica udruge Hrabri telefon na edukaciji iz SCAN metode
Objavljeno : 06.06.2019.

Predsjednica udruge Hrabri telefon Hana Hrpka, prof. psihologije je zajedno sa prim.dr.Domagojem Štimcem,  dr. med., spec. psihijatrom, subspecijalistom dječje i adolescentne psihijatrije te Anom Raguž, mag.psych iz Poliklinike za zaštitu djece i mladih grada Zagreba sudjelovala na višednevnoj edukaciji u Beogradu iz SCAN metode analize izjava u sklopu zajedničkog projekta VERBUM_SAT- Developing forensic statement analysis standards to fight CAE: A victim centred approach koji provode Hrabri telefon i Poliklinika za zaštitu djece i mladih grada Zagreba zajedno s Filozofskim fakultetom u Ljubljani, Ministarstvom unutarnjih poslova Srbije te European Forensic Agency iz Srbije.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Verbum_sat

 

 

 

 

 

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona