Predavanje za ravnatelje osnovnih škola Grada Zagreba
Objavljeno : 07.12.2022.

Hrabri telefon je u utorak, 6.12.2022. održao predavanje Hrabri telefon i škole kao partneri u prevenciji nasilja nad i među djecom. Predavanje je održano u osnovnoj školi Središće, a organizirano je u okviru Županijskog stručnog vijeća ravnatelja osnovnih škola Grada Zagreba istok – sjever i zapad – jug. Sudjelovalo je više od 50 ravnatelja osnovnih škola Grada Zagreba, a predavanje je održala Hana Hrpka, predsjednica Hrabrog telefona.

U sklopu predavanja predstavljen je projekt “Dare2See”, koji se bavi problematikom zlostavljanja i zanemarivanja djece izvan školskog i vrtićkog okruženja (rezultati projekta te zaključci donešeni tijekom održavanja edukacija za djelatnike odgojno-obrazovnih ustanova). Ravnatelji su upoznati s problematikom nasilja nad i među djecom, rasprostranjenošću nasilja te koracima koje škola može učiniti kako bi pridonijela smanjenju nasilja nad i među djecom.

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona