Održan prvi sastanak Radne skupine projekta „Leaving with care – Living with care“
Objavljeno : 10.07.2020.

Hrabri telefon održao je prvi sastanak Radne skupine stručnjaka u okviru projekta „Leaving with care – Living with care“. Prvom on-line sastanku prisustvovalo je 14 stručnjaka iz različitih ustanova: CZSS Črnomerec, Odsjeka za maloljetničku delinkvenciju, Ureda pravobraniteljice za djecu, OŠ Jure Kaštelan, Dom za djecu Zagreb, Psihijatrijska bolnica za djecu i mlade, Poliklinika za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba te Društvo za psihološku pomoć.

Tema prvog sastanka bila je detaljna prezentacija ciljeva projekta, budućih aktivnosti te uloge članova radne skupine. U tu svrhu izrađen je poseban upitnik za članove u kojem mogu odabrati vrstu aktivnosti u koju se žele uključiti prema području gdje rade i osobnim i profesionalnim interesima.

Zbog situacije rasta broja zaraženih od COVID-19 virusa u RH, prvi sastanak je organiziran putem Zoom Platfome. Sljedeći sastanak provesti će se krajem rujna/početkom listopada 2020.

 

Sufinancirano sredstvima Programa za prava, jednakost i građanstvo (2014 – 2020) Europske unije

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona