Održan je kick off sastanak u sklopu projekta My follow up
Objavljeno : 04.05.2023.

27. travnja održan je kick off sastanak u okviru projekta My follow up. Na sastanku su sudjelovale zaposlenice Hrabrog telefona i predstavnice Odjela maloljetničke delinkvencije i kriminaliteta na štetu mladeži i obitelji Ravnateljstva policije.

Sastanak je održan s ciljem planiranja budućih aktivnosti u sklopu projekta, jačanja suradnje i označava početak implementacije sustava praćenja djece žrtvi kaznenih djela. U okviru projekta, nastavit će se održavati partnerski sastanci s Odjelom maloljetničke delinkvencije i kriminaliteta na štetu mladeži i obitelji, no i sastanci sa policijskim postajama Grada Zagreba koje će sudjelovati u projektu zajedno s Hrabrim telefonom.

Više o samom projektu možete pročitati ovdje.

 

Prethodni članak:

My follow up

Objavljeno u rubrici :

Novosti
Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona