Ljetne kreativno socijalizacijske radionice u Društvenom centru Borovje!
Objavljeno : 30.06.2023.
Uskoro kreću besplatne kreativno-socijalizacijske radionice za djecu! ☀️
Pozivamo vas da nam se pridružite u Društvenom centru Borovje (Bože i Nikole Bionde 7), na ljetnim kreativno-socijalizacijskim radionicama koje će za mališane biti organizirane svakim radnim danom, u periodu od 10.7. do 31.8.2023., u terminima:
• školarci (7-12 godina) ponedjeljkom, srijedom i petkom od 10:00 do 11:00 sati
• predškolci (4-6 godina) utorkom i četvrtkom od 10:00 do 11:00 sati
Pridružite nam se u bojanju, pjevanju, plesu, eksperimentiranju, glumi i sportskim aktivnostima!
Molimo vas da nam se najavite barem tjedan dana ranije jer je broj mjesta za svaku radionicu ograničen. Najaviti se možete telefonski na 01/6112-758 ili putem e-maila: drustvenicentar@hrabritelefon.hr, a djeca mogu sudjelovati na koliko god žele radionica
U e-mailu molimo navedite:
• ime i prezime djeteta,
• dob djeteta,
• kontakt roditelja/skrbnika,
• datum ili datume za koje se prijavljujete.
Veselimo se!

 

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona