Besplatne radionice u Dječjoj kući Borovje
Objavljeno : 24.09.2018.

Dragi roditelji,

pozivamo vas da uključite vašu djecu u besplatne radionice namijenjene djeci u dobi od 4 do 11 godina. Upisi traju do kraja listopada.

Radionice su osmišljene kao siguran, poticajan i kreativan oblik provođenja slobodnog vremena. Uključuju dobi primjerene, zabavne i edukativne aktivnosti usmjerene na prilagodbu za školu (primarno za vrtićku dob) i osnaživanje za uspješno psiho-socijalno funkcioniranje.

Teme o kojima će djeca učiti, između ostalog, su sljedeće:

  1. Komunikacija, Samopoštovanje i Briga o sebi
  2. Obitelj i vršnjaci, Tolerancija
  3. Društvena svijest i odgovornost – prosocijalno ponašanje

Sve radionice se održavaju u malim grupama, a vode ih posebno educirani volonteri, studenti pomagačkih zanimanja (najviše psihologije) koji su uključeni u mjesečnu superviziju rada i kontinuirane doedukacije. Svaka radionica se provodi jednom tjedno, traje 60 minuta, a u njoj sudjeluje maksimalno 10 djece.

Ovdje možete pogledati RASPORED i OPISE radionica. Sve dodatne informacije o slobodnim mjestima i postupku upisa možete dobiti pozivom na broj 01 6112 758, svakim radnim danom od 8-16 sati.

S nestrpljenjem vas čekamo u Dječjoj kući Borovje!

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona