Besplatne grupne radionice za osnaživanje djece razvedenih roditelja ili čiji su roditelji u postupku razvoda
Objavljeno : 12.09.2022.

Dragi roditelji,

radujemo se što vam u sklopu savjetovališta Snaga obitelji možemo ponuditi

Ostalo je još nekoliko slobodnih mjesta za djecu dobi 12 i 13 godina! Budući da je broj djece za grupu ograničen, molimo vas da svoje mjesto rezervirate do 14. rujna 2022. do 19.00 sati.

Cilj radionica za djecu je poboljšati kvalitetu odnosa roditelj-dijete, upoznati djecu s pozitivnim načinima nošenja s neugodnim emocijama te ojačati njihove kapacitete da bolje razumiju obiteljsku situaciju kroz  primjenu različitih kreativnih, djeci prikladnih tehnika.

Mjesto održavanja radionica je Društveni centar Borovje/Savjetovalište Snaga obitelji na adresi Bože i Nikole Bionde 7. Radionice će se održavati srijedom od 19.00 do 20.00 sati, a ukupno broje 12 susreta. Radionice započinju 21. rujna.

Dijete možete prijaviti na broj 091 222 1718 ili na e-mail savjetovaliste@hrabritelefon.hr.

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona