Webinar „Kad učenici stvaraju rješenja – kampanje protiv vršnjačkog nasilja“
Objavljeno : 15.02.2023.

Pozivamo Vas na webinar pod nazivom „Kad učenici stvaraju rješenja – kampanje protiv vršnjačkog nasilja“ koji će se održati 28. veljače u 16 sati. Ovaj webinar dio je projekta REVIS – Odgovaranje na vršnjačko nasilje u školskom i izvanškolskom okruženju i organizira ga Hrabri telefon u suradnji sa školama uključenim u projekt.

Izlagačice na webinaru će biti facilitatorice koje su provodile radionice u školama i zajedno s učenicima osmislile kampanje protiv vršnjačkog nasilja te projektna koordinatorica Antonija Strle. Poticanjem učenika na aktivno sudjelovanje u borbi protiv vršnjačkog nasilja pomažemo im u jačanju njihove samopouzdanosti i sposobnosti za suradnju te direktno doprinosimo stvaranju sigurnije školske i izvanškolske zajednice.

Registracija za webinar je besplatna i može se obaviti putem sljedećeg linka.

Veselimo se Vašem sudjelovanju!

 

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona