SocNet za 5! – Tu smo kad vam je teško
Objavljeno : 07.07.2021.

Obitelj je važna u životu djece i zbog toga je potrebno uključiti i roditelje i ostale članove obitelji te pružiti potporu svima kojima je potrebno.

Projekt SocNet za 5! želi proširiti mrežu socijalnih usluga i potpore te ih učiniti dostupnima djeci i mladima te roditeljima i članovima obitelji.

Ovim projektom brinemo i o potrebama stručnjaka te ih uključujemo u aktivnosti usmjerene na razvoj profesionalnih znanja i vještina potrebnih za kvalitetnu podršku djeci, mladima i obitelji.

Tu smo kad vam je teško – za cijelu obitelj i zato će, u okviru projekta, udruge pružati usluge individualnog i obiteljskog savjetovanja te grupne programe podrške.