Radionice za roditelje – upisi u tijeku!
Objavljeno : 22.10.2019.

Dragi roditelji,

Hrabri telefon započinje s upisima u radionice za osnaživanje roditelja koji su u procesu razvoda ili su razvedeni.

Grupne radionice namijenjene roditeljima će se održavati četvrtkom od 19:00 do 20:30. Ciklus se sastoji od 12 radionica te će trajati od studenog 2019. do veljače 2020.

Cilj radionica za roditelje je potaknuti roditelje da iskažu svoje emocije vezane za razvod braka, da pozitivno usmjere svoj proces tugovanja, da dobiju podršku voditelja i grupe u prihvaćanju novonastale situacije i pronađu rješenja za konfliktne situacije s bivšim partnerom. Radionice se provode u obliku grupnog rada koji uključuje kratka teorijska predavanja te vježbanje praktičnih vještina kroz razne aktivnosti i razmjenu iskustva roditelja. Radionice vode psiholozi s dugogodišnjim iskustvom rada s rastavljenim roditeljima i njihovom djecom.

Mjesto održavanja svih radionica je Dječja kuća Borovje, Bože i Nikole Bionde 7, Zagreb. Radionice su besplatne.

Prijaviti se možete do 5. studenog 2019. ili do popunjenja grupe na telefon 01/6117 190 ili na e-mail savjetovaliste@hrabritelefon.hr.

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona