Posljednji susret Odbora mladih u sklopu projekta AWAY
Objavljeno : 12.10.2018.
Oznake:

11. listopada održan je posljednji, 11. susret, Odbora mladih. Time smo se približili i kraju projekta “Alternativni načini postupanja prema maloljetnicima” u sklopu kojeg su se susreti Odbora i održavali. Uz refleksiju na dosadašnji rad, djevojke su podijelile promjene koje su im se dogodile u životu te dale svoje sugestije za nadolazeće treninge stručnjaka koji rade s mladima u sukobu sa zakonom.

Sretni smo što smo imali priliku upoznati ovako motiviranu skupinu mladih djevojaka i potaknuti ih da aktivno dijele svoje razmišljanja i promiču promjene kojima teže.

 

Odbor mladih jedna je od aktivnosti europskog projekta Alternativni načini postupanja prema maloljetnicima (AWAY). Više o AWAY projektu pročitajte ovdje.

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona