‘Hrvatska udruga za školovanje pasa vodiča i mobilitet i ove godine bila gost na programu Zagrlimo s(v)e
Objavljeno : 13.05.2013.

Hrvatska udruga za školovanje pasa vodiča i mobilitet je i ove godine bila dragi gost na programu Hrabrog telefona ‘Zagrlimo s(v)e’ – osnaživanje djece u dječjem domu Zagreb i jačanje njihovog prosocijalnog ponašanja.

Djeca iz domova Nazorova, Laduč i A.G. Matoš imala su priliku naučiti nešto više o važnosti i ulozi pasa vodiča, ali isto tako i podružiti se s velikim, dlakavim i maznim mudricama :). Djeca, ali čak i voditelji radionica i odgajatelji u domovima su se oduševili ‘najboljim čovjekovim prijateljima’.