“Hrabrost je ono što nas povezuje”
Objavljeno : 26.01.2018.

Naši donatori tvrtka SPAN d.o.o. u svom tiskanom i online časopisu Span.Today, napisali su dirljiv članak o Hrabrom telefonu “Hrabrost je ono što nas povezuje”.

“Pomagati je bitno, to je ono što nas, među ostalim, čini ljudima. Kad je ta pomoć namijenjena najranjivijoj skupini, djeci s problemima, čin pomaganja dobiva novu, višu dimenziju. – Naša je vizija stvoriti društvo koje će raditi u interesu djece i poštivanja njihovih prava. To je proces koji ne prestaje i posao koji neće nikad biti završen – ističe Hana Hrpka, predsjednica udruge.”

Zahvaljujemo im što su prepoznali nesebičan rad naših volontera te predanost zaposlenika.

Članak u cijelosti možete pročitati ovdje.