Hrabri telefona član projekta „Standardi i prakse – volonterski menadžment u organizacijama i ustanovama socijalne skrbi i zdravstva“
Objavljeno : 19.03.2019.

Hrabri Telefon sudjelovao  je u provedbi projekta „Standardi i prakse – volonterski menadžment u organizacijama i ustanovama socijalne skrbi i zdravstva“. Udruga Igra za pružanje rehabilitacijsko-edukacijske i psiho-socio-pedagoške pomoći nositelj je projekta koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Cilj projekta bio je unaprijediti kapacitete organizacije volontiranja te povećanje kvalitete rada s volonterima kako bi se osigurala visokokvalitetna usluga za korisnike iz sustava socijalne skrbi i zdravstva. Više informacija o projektu, volonterskom menadžmentu te primjerima dobre prakse u Republici Hrvatskoj pročitajte u e-priručniku koji se nalazi na poveznici https://we.tl/t-6LHOKyLvtb.

Hvala građanima

Od srca zahvaljujemo svim građanima koji su svojom donacijom podržali aktivnosti Hrabrog telefona