Hrabri telefon na 8. Internacionalnim konzultacijama dječjih savjetodavnih linija
Objavljeno : 17.11.2016.

U Bangkoku su od 14. do 16. studenog 2016. održane 8. Internacionalne konzultacije dječjih savjetodavnih linija u organizaciji mreže Child Helpline International (CHI) i Childline Thailanda. Na konferenciji su ispred Hrabrog telefona sudjelovale Anamarija Vuić, programska koordinatorica udruge i članica zagovaračke radne skupine CHI-a te Lucija Fusić, starija volonterka udruge.

Anamarijin trud i zalaganje prepoznati su od strane kolega koji su je izabrali za zamjenicu regionalnog predstavnika dječjih savjetodavnih linija za Europu. Lucija je kao članica European Youth Advisory Councila zastupala djecu i mlade komentarima, kritikama i prijedlozima u vezi s programima različitih dječjih savjetodavnih linija te udruga za zaštitu dječjih prava. Također,  predstavljala je publikaciju “Voices of Children – Heard and Unheard”.