Pridružite se Klubu Hrabrih čuvara – misiji zaštite djece

Kao Hrabri čuvar svojom mjesečnom donacijom pomažete da djeca dobiju podršku i pomoć u trenutcima straha, tuge i neizvjesnosti. Pomažete da roditelji dobiju odgovore na pitanja kako uspostaviti bolji odnos sa svojim djetetom, kako djeci reći teške stvari koje će im promijeniti život. Pomažete da se djedovi i bake umire i učine korake kojima će pomoći svojim unucima ili djeci iz njihove okoline.

Još uvijek je puno djece i roditelja koji ne dobivaju odgovore i pomoć u trenutku kada im je potrebno. Možemo to promijeniti.

Uključenjem u Klub Hrabrih čuvara omogućavate prvu pomoć djeci u kriznom trenutku kada nemaju nikog drugog uz sebe.

Kako su potrebe djece kontinuirane tako su potrebe i za donacijom kontinuirane.

DONIRAJTE:

• uplatom mjesečnih iznosa prema Vašim mogućnostima putem web stranice Hrabrog telefona https://hrabritelefon.hr/#donations-section gdje je opcija doniranja putem kartica. Također može se donirati direktno na račun udruge HR8824020061500118867 (Erste banka)
  • putem trajnog naloga koji donator otvara u banci ili Internet bankarstvom
  • putem 12 općih uplatnica koje šaljemo poštom (javite se na info@hrabritelefon.hr ili putem telefona 01 3793 000)

Upravo sada, barem jedno dijete treba našu pomoć i podršku.

Možemo im promijeniti život!