Predavanje za roditelje povodom “Međunarodnog dana obitelji”
Objavljeno : 14.05.2021.
Danas smo u “Društvenom centru Borovje” povodom „Međunarodnog dana obitelji“ u suradnji s Podružnicom obiteljski centar za Grad Zagreb, organizirali predavanje za roditelje na temu „Važnost komunikacije u odgoju“. Roditelji su imali priliku naučiti kako kvalitetno komunicirati, kako lakše postići dogovor s djetetom, koje su to greške koje radimo dok komuniciramo i štošta drugo.

Projekt „Društveni centar Borovje“ sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske, a partner na projektu je Grad Zagreb. Ukupna vrijednost projekta iznosi 932.580,38kn osiguranih iz Državnog proračuna (15%) i Europskog socijalnog fonda (85%).