Odbor mladih na svom sedmom susretu: “Ono što govorimo stvarno nešto znači.”
Objavljeno : 26.03.2018.
Oznake:

Ovaj susret odbora mladih održao se s nešto manjim brojem članica, no to nije spriječilo produktivnost i nove ideje! Nakon razgovora o dojmovima o institucijama koje smo do sada posjetili, planirali smo nadolazeće aktivnosti. Ovaj susret prošao je uz mnogo refleksije na naš dosadašnji rad te su članice poticane da podijele svoja iskustva o ulozi koju imaju u AWAY projektu.

Jedna od njih je rekla: “Ovo je jedina grupa na koju volim ići. Vi ste jedine koje nas zaista slušaju i osjećam se dobro kad se vidimo.”

Druga je podijelila: “Ono što ovdje govorimo stvarno nešto znači. Ne možemo promijeniti naša prethodna iskustva, ali možemo ovo mjesto učiniti boljim za druge koji će ovdje doći u budućnosti.”

Članice odbora mladih uzbuđene su oko sudjelovanja na događanjima za stručnjake koja su planirana za jesen.

Odbor mladih jedna je od aktivnosti europskog projekta Alternativni načini postupanja prema maloljetnicima (AWAY). Više o AWAY projektu pročitajte ovdje.